Τρία γκολ σε ένα ημίχρονο στο Περιστέρι ο Απόλλων Σμύρνης!

Ο Απόλλωνας Σμύρνης κάνει ένα πολύ δυνατό πρώτο ημίχρονο στο Περιστέρι απέναντι στην ομάδα του Ατρομήτου με το σκορ με το οποίο πήγαν στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες να είναι στο «3-1» υπέρ των φιλοξενούμενων!

Η ομάδα του Γιάννη Πετράκη έδειξε θετικά στοιχεία στο α’ ημίχρονο απέναντι στους Περιστεριώτες και παρά το γεγονός πως εκείνη έμεινε πίσω στο σκορ με γκολ του Κλωναρίδη, βρήκε στη συνέχεια τρία τέρματα!

Αν μη τι άλλο, είναι κι ένα «καμπανάκι» προς τον Παναθηναϊκό, ο οποίος δεν πρέπει να υποτιμήσει τον αντίπαλό του στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος!