ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΚΟΡΑΚΙΑ...

[ads]
Χειρουργείο χωρίς αναισθητικό για τον Παναθηναϊκό Superfoods, με τα κοράκια να τα βλέπουν όλα… μπλε και την Εφές να σκοράρει μόνο με βολές στα κρίσιμα λεπτά των παρατάσεων! Δεν δόθηκε γκολ φάουλ στον Ρίβερς στο τέλος της πρώτη παράτασης. Τελικό σκορ 91-83 υπέρ των Τούρκων…
[ads2]

Ο Παναθηναϊκός έκανε μεγάλο ματς στην Πόλη, αλλά οι διαιτητές, όχι μόνο κράτησαν στο ματς την Εφές με τις βολές (19-9), αλλά δεν έδωσαν καθαρό γκολ φάουλ στο τέλος της πρώτης παράτασης. Στη συγκεκριμένη φάση, ο Ρίβερς ισοφάρισε για τους πράσινους, αλλά του έγινε και καθαρό φάουλ, το οποίο δεν δόθηκε.