Προοπτική πώλησης Κολοβού στη Μολδαβία

Προτάθηκαν πρώην του ΠΑΟΚ και του Ολυμπιακού για αντι-Ρόκα

Φρουτάκια με Εφτάρια – δωρεάν παιχνίδι και σε ποια καζίνο θα τα βρείτε |21+

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Η Σερβία κέρδισε ξανά το Ισραήλ (79-71), αυτή τη φορά πιο δύσκολα από ο,τι χθες. Ο Μίροσλαβ Ραντούλιτσα κυριάρχησε απόλυτα στο ζωγραφιστό για μια ακόμα φορά. Πολύ καλός και ο Κούζμιτς.

Μετά την πρώτη νίκη στο Τελ Αβίβ (85-70), η Σερβία επικράτησε του Ισραήλ με τον Ραντούλιτσα να είναι εντυπωσιακός. Ο σέντερ του Παναθηναϊκού πέτυχε 16 πόντους και μάζεψε 9 ριμπάουντ. Εξαιρετικός ήταν και ο συμπαίκτης του στους «πρασίνους» Ογκνέν Κούζμιτς με 9 πόντους και 7 ριμπάουντ. Βοήθησε και ο Ζόραν Ερτσεγκ με 11 πόντους. Ο Μίλος Τεόντοσιτς πέτυχε 6 πόντους και μοίρασε 6 ασίστ. Ο Μιλουτίνοφ δεν αγωνίστηκε.

Το Ισραήλ μείωσε το προβάδισμα της Σερβίας (76-62, 36′) στα τελευταία λεπτά, καθώς οι φιλοξενούμενοι προηγούνταν από τα πρώτα λεπτά του αγώνα. Ο Λιόρ Ελιγιάχου (14π) ήταν ο μόνος παίκτης με διψήφιο αριθμό πόντων για τους Ισραηλινούς.