Novileague με ελληνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο (23-24/1)!

Άρωμα ελληνικού πρωταθλήματος στην 3η και 4η αγωνιστική της Novileague…

Αυτό το Σαββατοκύριακο (23-24/1) οι συμμετέχοντες καλούνται να βρουν σκορ και anytime scorer σε αγώνες του ελληνικού πρωταθλήματος.

Συγκεκριμένα, τα μέλη της Novileague ρίχνονται στη μάχη το Σάββατο (23/1) στις 19:30 με τον αγώνα Παναθηναϊκός – ΟΦΗ, έχοντας αποστολή να βρουν το σκορ του αγώναν και anytime scorer στο ματς.

Η αδρεναλίνη εκτοξεύεται στα ύψη την Κυριακή, με το ντέρμπι των «δικεφάλων». ΠΑΟΚ – ΑΕΚ στις 19:30, στο γήπεδο της Τούμπας. Μπορείς να βρεις το ακριβές σκορ και σκόρερ στο ντέρμπι του ελληνικού πρωταθλήματος;

Ξεκίνα από σήμερα στη νέα Novileague

Τι άλλαξε από την προηγούμενη Novileague

• 1,000,000€ κορυφαίο έπαθλο (αντί για 500,000€): Ακόμα περισσότερες πιθανότητες στη νέα Novileague. Μπορείς να κάνεις 35 σωστές προβλέψεις στα ακριβή σκορ στις 100 αγωνιστικές; Βρίσκεις, δηλαδή, σχεδόν 1 στα 3 σκορ και… είσαι εκατομμυριούχος!
  • Τετραπλάσιο εγγυημένο έπαθλο: Οι εγγυημένες 50,000€ του προηγούμενου διαγωνισμούς έγιναν πλέον 220,000€.
  • Βλέποντας ένα ματς συμμετέχεις σε δύο διαγωνισμούς ταυτόχρονα, εντελώς δωρεάν!
  • Τώρα δε μαντεύεις μόνο τα ακριβή σκορ, αλλά και τον anytime σκόρερ αγώνα, για να μη χάνεις λεπτό το ενδιαφέρον σου και στα 90 λεπτά του ματς! Κάθε 20 αγωνιστικές μοιράζονται εγγυημένα 44,000€!
  • 22,000€ μοιράζονται ανά 20 αγωνιστικές στο πρωτάθλημα Βρες τον Σκόρερ. Μέχρι το τέλος της Novileague θα υπάρξουν πέντε τέτοια πρωταθλήματα. Ο νικητής σε κάθε ένα από αυτά κερδίζει 20,000€ και ο 2ος 2,000€.
  • Άλλες 22,000€ μοιράζονται κάθε 20 αγωνιστικές και στα πρωταθλήματα Βρες το Ακριβές Σκορ. Ο πρώτος του καθενός από τα 5 πρωταθλήματα -μετά το πέρας των 20 αγωνιστικών- εισπράττει και εδώ 20,000€ και ο δεύτερος 2,000€.
  • Σε αυτή τη Novileague μπορείς να αλλάξεις τις επιλογές σου τόσο σε σκορ όσο και στον σκόρερ, μέχρι και δευτερόλεπτα πριν την έναρξη του αγώνα!

Γράψε τη δική σου ιστορία  σε έναν από τους μεγαλύτερους Cash διαγωνισμούς που έγιναν ποτέ!

Για τον Διαγωνισμό ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις | Ο διαγωνισμός είναι δωρεάν και δεν απαιτείται συμμετοχή στα παίγνια