Μας κάνεις πλάκα ρε Σανμαρτεάν; (video)

Γκολ-μαγεία από τον Λουτσιάν Σανμαρτεάν, με μία αριστουργηματική εκτέλεση φάουλ στο 6-2 της Αλ Ιτιχάντ επί της Αλ Ριάντ.

Η Αλ-Ιτιχάντ κέρδισε 6-2 την Αλ Ριάντ με τον Λουτσιάν Σανμαρτεάν σε 64 λεπτά να μετρά μία ασίστ και μία φανταστική γκολάρα.

[ads2]

Το παιχνίδι της Αλ-Ιτιχάντ με την Αλ Ριάντ είχε κριθεί από το 37ο λεπτό, όταν το σκορ έγινε 4-0. Από εκεί και πέρα όλα τα άλλα είναι για την ιστορία (6-2 το τελικό σκορ).

Ο πρώην άσος του Παναθηναϊκού, Λουτσιάν Σανμαρτεάν, έκανε το 2-0 στο 26ο λεπτό με απευθείας εκτέλεση φάουλ, ενώ έβγαλε και μία ασίστ στο 4-0.