«Πληγή» ο Παπαγιάννης – Σκόραρε το πρώτο του καλάθι στο 26′ στην Μπολόνια!

Βόβορας: «Σοβαροί για 40 λεπτά. Υπήρχε διάθεση, δεν κάναμε διαχείριση»

Υπάρχει θέμα… προπονητή , είναι ο ίδιος «πεσμένος» ψυχολογικά, επηρεάστηκε το καλοκαίρι από τον τραυματισμό του και επιβαρύνθηκε από την Εθνική, είναι τελικά… «υπερτιμημένος»;

Λίγο από όλα αυτά, συντελούν στο να αποτελεί αυτήν τη στιγμή, ο Παπαγιάννης «πληγή» για την ομάδα βάσει των αποδοχών του!

Ο «Πύργος» του Παναθηναϊκού κάνει πραγματικά μια σεζόν, την οποία θέλει να ξεχάσει…

Στο χθεσινό παιχνίδι με την Μπολόνια ο Big Papa βρήκε τους πρώτους του πόντους στο 26ο λεπτό (!).

Αδιανόητο, αν σκεφτεί κανείς πως πρόκειται για ένα από τα πρώτα «βιολιά» στην Ευρώπη στη θέση του σέντερ!

Ο προπονητής δεν τον εκμεταλλεύτηκε για 2,5 περιόδους, ο ίδιος δεν έβγαλε αντίδραση και κάπως έτσι, το Τριφύλλι έμεινε στο ημίχρονο να κυνηγάει την αντίπαλό του από το -14.

Φυσικά και στο φινάλε, το «έργο» δεν άλλαξε με την Μπολόνια να γυρίζει εντελώς την κατάσταση από το 55-57 μέσα σε λίγες στιγμές, αφού η επίθεση του Τριφυλλιού πήγαινε από το κακό στο… χειρότερο με εντελώς λάθος επιλογές και… σκοτωμένα σουτ.