Αντίπαλοι Παναθηναϊκού: «Γκέλαρε» στις καθυστερήσεις η Ελσίνκι - Δείτε το γκολ (vid)

Η Ελσίνκι έφερε ισοπαλία 2-2 στην έδρα της με αντίπαλο τη Σεϊναγιόεν.

Στις καθυστερήσεις τιμωρήθηκε η αντίπαλος του Παναθηναϊκού στο πρωτάθλημα της Φινλανδίας.

Η ομάδα του Τόνι Κορκεακούνας εμφανίστηκε χαλαρή στην επιστροφή της στις υποχρεώσεις και αναμετρήθηκε ισόπαλη 2-2 με τη Σεϊναγιόεν στην έδρα της.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ με τον Ντιαέ στο 42′, η αντίδραση ήρθε άμεσα στις καθυστερήσεις του α’ ημιχρόνου με τον Λίνγκμαν.

Στο β’ μέρος η Ελσίνκι έκανε την ανατροπή 2-1 με τον Παλούμετς στο 68′ αλλά την τελευταία λέξη την είπε η Σεϊναγιόεν στο 90+2 με τον Μορένο.

Συνδεθείτε στην ομάδα του Newspao.gr στο Viber Ακολουθείστε τo Newspao.gr στο Google News