Λαμία - Παναθηναϊκός 0-5: ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ τα highlights της πεντάρας

Δείτε παρακάτω τα highlights από το παιχνίδι του Παναθηναϊκού με την Λαμία.

Ο Παναθηναϊκός έστησε πάρτι στην Λαμία και επικράτησε εύκολα με 5-0.

Οι πράσινοι δεν συνάντησαν κανένα εμπόδιο σε όλη την διάρκεια του αγώνα και με τον Ιωαννίδη και τον Μπακασέτα σε τρομερή μέρα είχε ένα εύκολο απόγευμα στην Λαμία.

Ο Παναθηναϊκός πήρε το προβάδισμα στο 23΄ με τον Βέρμπιτς ενώ πριν το τέλος του ημιχρόνου ο Μπακασέτας μετά από ωραία ατομική ενέργεια του Ιωαννίδη έκανε το 2-0.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι παίκτες του Τερίμ μπήκαν με πατημένο το γκάζι και έφτασαν σε άλλα τρία γκολ μέσα σε 7 λεπτά.

Την αρχή έκανε ο Ιωαννίδης στο 54′ με τον Μπακασέτα τρία λεπτά αργότερα να κάνει το 4-0, και τον Ιωαννίδη να διαμορφώνει το τελικό 5-0 στο 61′ με το δεύτερο προσωπικό του γκολ.

Δείτε παρακάτω τα καλύτερα στιγμιότυπα από το Λαμία-Παναθηναϊκός.

Συνδεθείτε στην ομάδα του Newspao.gr στο Viber Ακολουθείστε τo Newspao.gr στο Google News