Μάγκνουσον: «Αυτό που έγινε με την ΑΕΚ πράγματι με απογοήτευσε»

Διαβάστε παρακάτω όσα είπε ο Χόρντουρ Μάγκνουσον μετά το τέλος του αγώνα

Αναλυτικά όσα είπε:

«Αυτό που έγινε με την ΑΕΚ πράγματι με απογοήτευσε, ήταν ένας κακός τραυματισμός. Κατά τη διάρκεια της αποθεραπείας ένιωσα και πάλι πόνο. Είμαι πάλι πίσω, είμαι χαρούμενος για αυτό και που βοήθησα την ομάδα να πάρει τη νίκη με 2-0.

Ξέραμε πως τα δύο τελευταία ματς θα είναι δύσκολα. Θέλαμε τη νίκη και απο εκεί και πέρα ξέραμε πως αν σκοράραμε στο πρώτο ημίχρονο θα είχαμε «σκοτώσει» τον αντίπαλο και θα παίρναμε το ματς. Τελικά έγινε στο δεύτερο αυτό ημίχρονο και πήραμε τη νίκη.»