"Πάμε για να κερδίσουμε και τα δύο ματς..."
Ο Γιώργος Κουτρουμπής μίλησε μετά την ήττα του Παναθηναϊκού από τον ΟΦΗ και τόνισε πως πρέπει άμεσα οι «πράσινοι» να αλλάξουν εικόνα.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
«Ξέραμε ότι ήταν ένα δύσκολο ματς. Στο πρώτο ημίχρονο δεν κάναμε καμία ευκαιρία παρότι είχαμε την κατοχή της μπάλας. Ο ΟΦΗ έκανε μια ευκαιρία και έβαλε γκολ, ισοφαρίσαμε, αλλά πάλι από μια στιγμή αδράνειας φάγαμε και το δεύτερο», ανέφερε αρχικά ο αμυντικός του Παναθηναϊκού και πρόσθεσε:
«Θέλαμε να κάνουμε ένα θετικό σερί γιατί αρχίζουν δύσκολα ματς, αλλά δεν ήμασταν καλοί. Έχουμε το ευρωπαϊκό ματς την Πέμπτη και ακολουθεί αυτό με τον Ολυμπιακό, όπου ελπίζουμε να είμαστε καλύτεροι».
Τέλος, σχολίασε: «Το σημερινό ήταν ένα άτυχο αποτέλεσμα. Δεν μας πτοεί. Πάμε για να κερδίσουμε και τα δύο ματς και να πάρουμε την ευκαιρία να ανατρέψουμε την κατάσταση».
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Ειδήσεις για τον Παναθηναϊκό
- Άρης Γάτας: «Έτρεξαν από τις φωνές του Αλόνσο στα αποδυτήρια οι παίκτες του Παναθηναϊκού» (vid)
- «Ο Ολυμπιακός δεν θα άφηνε τον Πετρούσεφ να πάει στον Παναθηναϊκό»
- Γιαννακόπουλος: «Ντροπή σας - Απλά θέλετε να ρίχνετε λάδι στη φωτιά» (vid)
- Παναθηναϊκός: Ο Μαξίμοβιτς δεν πρέπει να βγαίνει από την ενδεκάδα!