Παναθηναϊκός - Ιωνικός κανάλι ώρα: Τηλεοπτική Μετάδοση

Εφές - Παναθηναϊκός κανάλι ώρα: Τηλεοπτική Μετάδοση

Επιστροφή στις νίκες…

Επιστροφή στις εγχώριες διοργανώσεις για τον Παναθηναϊκό, που υποδέχεται τον Ιωνικό Νίκαιας (18/10, 19:30) στο πλαίσιο της Basket League. Κλάσεις ανώτερος ο Παναθηναϊκός, βλέπει μόνο τη νίκη στο ματς.

Σαντ Ρος και Μποχωρίδης ενδεχομένως να προφυλαχθούν από τον κόουτς Δημήτρη Πρίφτη. Αμφότεροι τραυματίστηκαν στο ματς με τη Ρεάλ, όπου οι «πράσινοι» γνώρισαν την ήττα.

Τζάμπολ στο Παναθηναϊκός – Ιωνικός στις 19:30. Ο αγώνας μεταδίδεται τηλεοπτικά μέσα από την ΕΡΤ.

Παναθηναϊκός – Ιωνικός κανάλι ώρα: Τηλεοπτική Μετάδοση

«Πληγωθήκαμε πολύ στο πρώτο δεκάλεπτο, όταν η Ρεάλ πήρε μεγάλη διαφορά κι εμείς αναγκαστήκαμε να κυνηγάμε συνεχώς.

Στο δεύτερο ημίχρονο μειώσαμε, θέλαμε να κάνουμε την ύστατη προσπάθεια στην τέταρτη περίοδο, αλλά και πάλι η αντίπαλός μας ξέφυγε στο σκορ», δήλωσε ο Παπαγιάννης μετά την ήττα από τη Ρεάλ.