Η ΤΕΡΑΣΤΙΑ χαμένη ευκαιρία του Στιλ (video)

Ο Λουκ Στιλ θα μπορούσε να γίνει ήρωας για τον Παναθηναϊκό, αλλά η κεφαλιά που επιχείρησε στις καθυστερήσεις του αγώνα με τον ΠΑΟΚ κατέληξε ελάχιστα έξω από το δεξί δοκάρι του Παναγιώτη Γλύκου.

Ο Παναθηναϊκός αναδείχθηκε ισόπαλος με 1-1 κόντρα στον ΠΑΟΚ στην Τούμπα και τερμάτισε στη 2η θέση της βαθμολογίας των πλέι οφ. Οι “πράσινοι” πίεσαν στα τελευταία λεπτά για το πολυπόθητο γκολ, το οποίο εν τέλει δεν ήρθε.

[ads2]

Αποκορύφωμα, η μεγάλη ευκαιρία του Λουκ Στιλ, ο οποίος ανέβηκε στην αντίπαλη περιοχή σε εκτέλεση κόρνερ, αλλά η κεφαλιά που επιχείρησε πέρασε ελάχιστα έξω από το δεξί δοκάρι του Παναγιώτη Γλύκου.