Σας έλειψαν; ΕΠΟΣ τα γαυρο-site, πριν και μετά, τη ΦΑΠΑ στου Ρέντη! (pics)

Ξανά πρωταθλητής στη Volley League γυναικών ο Παναθηναϊκός!

Οι «πράσινες νίκησαν 3-1 σετ τον Ολυμπιακό στου Ρέντη στον πέμπτο τελικό του φετινού πρωταθλήματος, κάνοντας το 3-2 στη σειρά και επιστρέφοντας στην κορυφή του πρωταθλήματος για πρώτη φορά μετά το 2011 και για 24η στην ιστορία τους.

Οι αθλήτριες του Μπράνκο Γκάιτς βρέθηκαν πίσω στο πρώτο σετ, όμως στα τρία επόμενα επέβαλαν το ρυθμό τους και, έχοντας περισσότερες λύσεις σε άμυνα και επίθεση, έφτασαν στην τελική επικράτηση.

Κάτι τέτοιες στιγμές, αξίζει να δούμε τι έλεγαν στον Πειραιά, πριν τη έναρξη του αγώνα… και τη λένε, τώρα, μετά τη ΦΑΠΑ!