Μπόρατς-Παναθηναϊκός: Παράπονα Αλόνσο στον διαιτητή!

Παράπονα από τον Ντιέγκο Αλόνσο προς τον διαιτητή μετά το παιχνίδι του Παναθηναϊκού με τη Μπόρατς Μπάνια Λούκα.

Παναθηναϊκός αν και προηγήθηκε τελικά έμεινε στο 1-1 με την Μπόρατς Μπάνια Λούκα εκτός έδρας για το Conference League.

Ο Ντιέγκο Αλόνσο, μετά το τέλος της αναμέτρησης πήγε προς το μέρος του διαιτητή, έχοντας παράπονα από τις αποφάσεις του κατά τη διάρκεια του αγώνα.

Κυρίως, λόγω του φάουλ από το οποίο προήλθε η ισοφάριση της Μπόρατς, αλλά και τα λεπτά των καθυστερήσεων, τα οποία ήταν πολύ λίγα.

Συνδεθείτε στην ομάδα του Newspao.gr στο Viber Ακολουθείστε τo Newspao.gr στο Google News