«Λαϊκά δικαστήρια» με Τερίμ - Δεν... μπορούσε να μιλήσει από τη γιούχα (vid)

Χαμός στη Λεωφόρο, μετά τη νίκη του Αρη επί του Παναθηναϊκού. Οπαοδί αποδοκίμασαν πολύ έντονα τον Φατίχ Τερίμ.

Με γκολ του Ζαμόρα μόλις στο δεύτερο λεπτό του αγώνα, ο Άρης επικράτησε του Παναθηναϊκού με 1-0 στη Λεωφόρο και τον έβγαλε ουσιαστικά εκτός τροχιάς τίτλου στα πλέι οφ της Super League.

Ο Παναθηναϊκός πραγματοποίησε ακόμα μία κακή εμφάνιση, γνώρισε τη δεύτερη σερί ήττα του στα πλέι οφ της Super League, δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί την ήττα της πρωτοπόρου ΑΕΚ και ουσιαστικά βρίσκεται εκτός μάχης τίτλου, με δύο αγωνιστικές να απομένουν για το φινάλε.

Με το τελευταίο σφύριγμα του Αγκάγεφ, ο κόσμος του Παναθηναϊκού ξέσπασε σε έντονες αποδοκιμασίες.

Ο Φατίχ Τερίμ, παράλληλα, όταν πήγε στο συνδρομητικό κανάλι για να κάνει δηλώσεις δέχθηκε έντονες αποδοκιμασίες. Σε όλη τη διάρκεια των δηλώσεών του, ο Τούρκος τεχνικός αποδοκιμάστηκε και δεν μίλησε συνολικά περισσότερο από ένα λεπτό.