Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 2-1: Τα highlights της ανατροπής!

Δείτε παρακάτω τα highlights από το παιχνίδι του Παναθηναϊκού με την ΑΕΚ.

Ο Παναθηναϊκός επέστρεψε στις νίκες καθώς επικράτησε της ΑΕΚ με 2-1 στην Λεωφόρο.

Για άλλο ένα παιχνίδι ο Παναθηναϊκός έμεινε πολύ νωρίς πίσω στο σκορ με την ΑΕΚ να παίρνει το προβάδισμα απο το 7′ με τον Βίντα.

Αυτή την φορά οι πράσινοι μέσα σε δύο λεπτά κατάφεραν να κάνουν την ανατροπή με τους Μπακασέτα και Ιωαννίδη να σκοράρουν στο 32′ και στο 34′ αντίστοιχα.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναθηναϊκός έδωσε περισσότερο την μπάλα στην ΑΕΚ και πρόσεχε την άμυνα του όμως είχε ευκαιρίες που θα μπορούν να κάνει το 3-1 και να κλειδώσει το ματς.

Τελικά δεν άλλαξε κάτι στο παιχνίδι και ο Παναθηναϊκός πήρε ένα πολύ σημαντικό τρίποντο για την συνέχεια του πρωταθλήματος.