Το σχόλιο με... νόημα της Βουλγαράκη - Η απάντηση Ιωαννίδη (pic)
Ο Φώτης Ιωαννίδης μία μέρα μετά τη νίκη του Παναθηναϊκού κόντρα στην Άρη δημοσίευσε μια φωτογραφία στο Instagram, η οποία είχε και μία έκπληξη στα σχόλιά της.
Ο Φώτης Ιωαννίδης στη νίκη του Παναθηναϊκού με τον Άρη έβαλε γκολ από την άσπρη βούλα κάνοντας το 2-0 και καθαρίζοντας ουσιαστικά τη νίκη για την ομάδα του.
Μετά απ’ αυτό το παιχνίδι και συγκεκριμένα το πρωί της Παρασκευής ο Έλληνας φορ ανέβασε μια φωτογραφία στο προφίλ του στο Instagram στην οποία πανηγυρίζει και ως λεζάντα γράφει: «28/02/2023 έχοντας δίπλα κι ένα περιστέρι».
Μ’ αυτόν τον τρόπο ο επιθετικός του Τριφυλλιού θέλησε να τιμήσει και τη μνήμη των 57 θυμάτων στα Τέμπη, καθώς σαν χθες συμπληρώθηκε ένας χρόνος από το μοιραίο δυστύχημα που συγκλόνισε τη χώρα.
Από εκεί και πέρα η Ελένη Βουλγαράκη έκανε ένα… καυτό σχόλιο στη φωτογραφία με τον Φώτη Ιωαννίδη ν’ ανταποκρίνεται αμέσως και να απαντάει στην παρουσιάστρια, με την οποία διατηρεί σχέση.
Δείτε την εικόνα:
Συνδεθείτε στην ομάδα του Newspao.gr στο ViberΕιδήσεις για τον Παναθηναϊκό
- Άρης Γάτας: «Έτρεξαν από τις φωνές του Αλόνσο στα αποδυτήρια οι παίκτες του Παναθηναϊκού» (vid)
- «Ο Ολυμπιακός δεν θα άφηνε τον Πετρούσεφ να πάει στον Παναθηναϊκό»
- Γιαννακόπουλος: «Ντροπή σας - Απλά θέλετε να ρίχνετε λάδι στη φωτιά» (vid)
- Παναθηναϊκός: Ο Μαξίμοβιτς δεν πρέπει να βγαίνει από την ενδεκάδα!