Θαυμάστε τον Δημήτρη Διαμαντίδη!
Η Μπάγερν Μονάχου υποδέχεται την Πέμπτη τον Παναθηναϊκό για την 2η αγωνιστική της Ευρωλίγκας και οι Γερμανοί αποθεώνουν τον Δημήτρη Διαμαντίδη μέσω της επίσημης ιστοσελίδας τους.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Ο τίτλος του άρθρου είναι: “Ο Δημήτρης Διαμαντίδης στο Audi Dome: Ηγέτης και θρύλος” και το κείμενο αναφέρει:
“Αλλά αυτή την Πέμπτη (23 Οκτωβρίου στις 20:45) ο Πρωταθλητής Ελλάδος Παναθηναϊκός έρχεται πρώτος στο δυτικό Μόναχο στο πλαίσιο της νέας αγωνιστικής περιόδου της Ευρωλίγκας και μπορείτε να θαυμάσετε έναν απ’ τους απόλυτους αστέρες του ευρωπαϊκού μπάσκετ: τον Δημήτρη Διαμαντίδη.
“Πέραν της ιδιοφυΐας του στο παρκέ ο Διαμαντίδης είναι ένας απίστευτα προσγειωμένος άνθρωπος, αντιπροσωπεύει το ιδανικό μοντέλο ενός αληθινού προτύπου». Σίγουρα είναι μία απ’ τις μεγαλύτερες προσωπικότητες του μπάσκετ που έχουν περάσει απ’ την έδρα μας”.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Ειδήσεις για τον Παναθηναϊκό
- Άρης Γάτας: «Έτρεξαν από τις φωνές του Αλόνσο στα αποδυτήρια οι παίκτες του Παναθηναϊκού» (vid)
- «Ο Ολυμπιακός δεν θα άφηνε τον Πετρούσεφ να πάει στον Παναθηναϊκό»
- Γιαννακόπουλος: «Ντροπή σας - Απλά θέλετε να ρίχνετε λάδι στη φωτιά» (vid)
- Παναθηναϊκός: Ο Μαξίμοβιτς δεν πρέπει να βγαίνει από την ενδεκάδα!