Με το... αριστερό ο Βέλιτς στον Λεβαδειακό - Τι έκανε ο Τορό (vid)

Ξεκάθαρη αδυναμία στο γκολ έχει ο Λεβαδειακός με τη Λαμία να επικρατεί των Βοιωτών με 1-0 χάρις το τέρμα του Μποάκι.

Η ομάδα του Βέλιτς έχει μεγάλο πρόβλημα στο γκολ και θα πρέπει να το λύσει, αν θέλει να παραμείνει στην κατηγορία της Superleague 1. Η Λαμία πήρε τη νίκη με κεφαλιά του Μποάκι στο 61ο λεπτό.

Ο πρώην προπονητής του ΠΑΟ Β’ έβαλε τον Τορό στο 75ο λεπτό. Ο Βραζιλιάνος δεν έχει μπει στο κλίμα του ελληνικού πρωταθλήματος και δεν μπόρεσε να βοηθήσει την ομάδα του στο διάστημα που αγωνίστηκε για να βρει το γκολ της ισοφάρισης.