Μας κάνεις πλάκα ρε Τοτσέ! (vid)

Ο Χοσέ Τοτσέ εκμεταλλεύτηκε το δώρο που του έκανε η άμυνα της Μπιλμπάο και πέτυχε το 15ο του γκολ στο πρωτάθλημα της δεύτερης κατηγορίας της Ισπανίας.

Αναγεννημένος δείχνει ο Ισπανός επιθετικός τη φετινή περίοδο. Στα 33 του χρόνια αγωνίζεται στην Οβιέδο στην δεύτερη κατηγορία της Ισπανίας και παλεύει για μία θέση που οδηγεί στην Πριμέρα.

[ads2]

Την Δευτέρα (4/4) ο πρώην πράσινος επιθετικός άνοιξε το σκορ απέναντι στη δεύτερη ομάδα της Μπιλμπάο, εκμεταλλευόμενος το “δώρο” της αντίπαλης άμυνας.

Έτσι, οι δυο ομάδες πήγαν με το 1-1 στα αποδυτήρια για το ημίχρονο και ο Τοτσέ έφτασε τα 15 γκολ σε 28 παιχνίδια.