Παναθηναϊκός - Ατρόμητος 1-1: Τα highlights της «γκέλας»

Νίκη με... άγχος, 2-1 ο Παναθηναϊκός!

Η K19 του Παναθηναϊκού δεν τα κατάφερε με αντίπαλο τον Ατρόμητο και έμεινε στο 1-1.

Δείτε παρακάτω τα στιγμιότυπα του αγώνα:

Δεν τα κατάφερε ο Παναθηναϊκός – Ισοπαλία με Ατρόμητο

Ο Παναθηναϊκός U19 ήρθε ισόπαλος με τον Ατρόμητο για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Ο αγώνας ήταν αμφίρροπος σε όλη του τη διάρκεια με τις δύο ομάδες να τα δίνουν όλα για την νίκη.

Οι Πράσινοι μπήκαν πολύ δυνατά στο παιχνίδι και μάλιστα προηγήθηκαν με στο 7ο λεπτό με 1-0. Στη συνέχεια ο Ατρόμητος ισορρόπησε το ματς και κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση στο 38ο λεπτό.

Στο δεύτερο ημίχρονο το Τριφύλλι δημιούργησε ευκαιρίες ενώ από την πλευρά τους οι Περιστεριώτες προσπάθησαν να κλέψουν το παιχνίδι.

Τελικά το σκορ παρέμεινε στο 1-1 με τον Παναθηναϊκό να παραμένει στη 4η θέση με 18 βαθμούς και τον Ατρόμητο να παραμένει 3ος με 21 βαθμούς.