Πρεμιέρα για τους πράσινους τοξοβόλους!
Σήμερα το πρωί στις 10 (μέχρι το απόγευμα στις 4μ.μ. περίπου) ξεκινάνε τις προσπάθειες του οι τοξοβόλοι του ΠΑΟ στη Σαλαμίνα και στοχεύουν στο καλύτερο.
Συγκεκριμένα από πλευράς Παναθηναϊκού θα λάβουν μέρος οι: Γαμπιεράκη Καλλιόπη, Κυριακόπουλος Κυριακός, Τσιάκα Χριστιάνα, Βόκολου Ελευθερία, Κονιδάρης Σταύρος, Καράμπελας Δημήτριος, Βογιατζή Αθήνα, Ρενιέρης Οδυσσέας, Δούκα Άννα, Σκαρτσιάρη Ευγενία, Κουκουζέλης Ανδρέας, Διαμαντοπούλου Ελένη, Λιούτα Σταυρούλα, Τζεβελέκου Παρασκευλή, Δεληγιάννης Μιχαήλ, Κωνσταντόπουλος Δημήτριος, Καρακάνδας Κωνσταντίνος και Μπαγκος Μιχαήλ. Προπονητής του Π.Α.Ο. o Αλέξανδρος Παμβουξόγλου.
Συνδεθείτε στην ομάδα του Newspao.gr στο ViberΕιδήσεις για τον Παναθηναϊκό
- Άρης Γάτας: «Έτρεξαν από τις φωνές του Αλόνσο στα αποδυτήρια οι παίκτες του Παναθηναϊκού» (vid)
- «Ο Ολυμπιακός δεν θα άφηνε τον Πετρούσεφ να πάει στον Παναθηναϊκό»
- Γιαννακόπουλος: «Ντροπή σας - Απλά θέλετε να ρίχνετε λάδι στη φωτιά» (vid)
- Παναθηναϊκός: Ο Μαξίμοβιτς δεν πρέπει να βγαίνει από την ενδεκάδα!